vrijdag 04 oktober 2013

Saved by the bell

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Schoolbellen luiden voor recht op onderwijs

Ook dit jaar luiden honderden scholen in Vlaanderen op 4 oktober de schoolbel extra lang of hard. Leerlingen en leerkrachten zijn wel eens opgelucht als 's avonds de bel klinkt. Maar miljoenen kinderen en jongeren op aarde horen de schoolbel zelden of nooit. 

Daarom vraagt Studio Globo aan de scholen om naar aanleiding van de Internationale dag van de leerkracht die dag niet alleen de eigen leerkrachten in de schijnwerpers zetten. Overal ter wereld geven leerkrachten, vaak in moeilijke omstandigheden, het beste van zichzelf. 

Ook onze school sluit aan bij de actie. We willen aan de wereld tonen dat er dringend iets moet veranderen. De miljoenen kinderen en jongeren die geen toegang hebben tot business education op Facebookbasisonderwijs, verdienen onze aandacht. Om de actie zichtbaar en hoorbaar te maken, lieten we bel op onze school op vrijdag 4 oktober om 11.55 u extra lang luiden!!

Omdat iedereen recht heeft op onderwijs, waar ook ter wereld!

Gelezen: 937 keer