×

Attentie

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/513
woensdag 30 augustus 2017

Hartveilige school

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Op donderdag 7 september schenkt Rotary Club Wetteren onze school een AED-toestel. Iemand die kan reanimeren én beschikt over een defibrillator doet de overlevingskansen bij een hartstilstand stijgen van 5 tot 10 procent naar 60 tot 70 procent. Onze school krijgt hiermee de kans elk jaar opnieuw een grote lichting jongeren vertrouwd te maken met reanimatie en AED-gebruik. Rotary schenkt daarnaast ook een extra lestoestel, een verzekerings- en onderhoudscontract, en opleidingssessies georganiseerd door het Rode Kruis. Bovendien wordt dit AED-toestel openbaar geplaatst, zodat niet alleen de school maar de volledige buurt ‘hartveiliger’ worden. Voor dit project spendeert Rotary ongeveer 4 500 euro aan de school. Onze welgemeende dank aan Rotary Wetteren!

Gelezen: 1130 keer

Afbeeldingsgalerij

{gallery}513{/gallery}