zondag 24 april 2016

Openschooldag 2016

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Op zondag 24 april vond onze openschooldag plaats.

Zoals steeds werden er verschillende activiteiten georganiseerd.

In de voormiddag gingen we van start met een aperitiefconcert. Dit werd verzorgd door het koor Abadabukileyo o.l.v. Reinout Bracke.

In de namiddag werden er rondleidingen gegeven zowel door onze leerkrachten als door onze leerlingen van 6ST. In de vaklokalen stonden leerlingen en leerkrachten paraat om uitleg te geven. Er werden workshops georganiseerd door en voor onze leerlingen. De groep Accidentally on purpose van oud-lln Justine De Maesschalck zorgt voor de muzikale omlijsting. De leerkrachten PAV organiseren een ‘battle’. Leerkrachten werden door de leerlingen uitgedaagd voor de bungee run.

 

Klik hier om naar het fotoalbum te gaan.

Gelezen: 972 keer