woensdag 28 oktober 2015

Eer gered met een 2-1 overwinning

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Op woensdag 28 oktober moest onze schoolploeg de thuismatch spelen tegen Klein Seminarie Sint-Jozef Sint-Niklaas. Een zware nederlaag zoals de vorige keer mocht niet meer gebeuren. Gelukkig kon onze schoolploeg weer rekenen op enkele sterkhouders (Siebe Hooremans, Ariet Bushaj en Matthys Arne) en een goede keeper (Jordi Van Laere).

Meteen na de aftrap was duidelijk dat het spelniveau van de SJI-ploeg veel hoger was dan vorige week. Dat resulteerde al snel in twee mooie doelpunten (Siebe Hooremans en Yannis Paret) in de eerste helft.

Na de rust konden de bezoekers de aansluitingstreffer maken. Maar ook onze ploeg kwam nog dicht bij een doelpunt met  o.a. een trap op de paal. In de laatste 10 minuten kreeg Jordi nog heel wat keeperwerk, maar hij deed dat vlekkeloos. De 2-1 overwinning was een feit!

Ondanks deze overwinning is de SJI schoolvoetbalploeg uitgeschakeld in het SVS voetbaltornooi. Jammer, maar het schept vertrouwen voor volgend jaar.

 

Nogmaals bedankt aan alle spelers voor hun deelname aan de schoolvoetbalploeg van SJI.

Gelezen: 999 keer
Getagged onder