donderdag 08 januari 2015

Ondernemers voor de klas

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

De heer Roger MICHEL van Rousselot  BVBA leert 5 en 6 verkoop wat ondernemen is.

 

Welke vaardigheden zijn nodig in het bedrijfsleven? Wat betekent ondernemer zijn nu precies? Wat verwachten bedrijven van jongeren? Heel wat vragen die jongeren hebben maar niet zelf kunnen beantwoorden. Wie kan dat beter dan een ondernemer of bedrijfsleider zelf?

Vlajo organiseert ieder jaar ‘Ondernemers voor de Klas’ in samenwerking met VKW en VKW Limburg.  Deze interactieve sessie biedt jongeren de ideale kans om al hun brandende vragen te stellen aan een ondernemer of bedrijfsleider, spannend toch?

Op 21 januari 2015 mag 5 en 6 verkoop de heer Roger Michel van Rousselot BVBA verwelkomen. Gedurende twee uur gaan onze leerlingen met hem in dialoog en krijgen ze de kans om te ontdekken wat ondernemer of bedrijfsleider zijn nu precies inhoudt. We wensen onze leerlingen alvast een inspirerende sessie toe!

 

Wenst u meer informatie over Vlajo Ondernemers voor de Klas, surf naar www.vlajo-ovk.be.

Gelezen: 915 keer
Getagged onder